UOVision LiveStream 4G LTE

Nauja prekė

NAUJAS 2022 metų modelis!

UOVision LiveStream 4G LTE“ slapta medžioklės ir apsaugos kamera su tiesiogine transliacija! Dabar galite bet kada ir bet kur prisijungti prie kameros ir tiesiogiai stebėti, kas ten vyksta. Jei norite, galite įrašyti vaizdo įrašą su garsu nemokamos LinckEazi nuotolinio valdymo programos pagalba.

DTS – dviguba sekimo sistema

Sharp HD Quad HD 1440P raiškos palaikymas

Smulkiau

399,99 €

Preliminari mėnesinė įmoka nuo 16.59€

-50,00 €

449,99 €

Apie prekę

UOVision LiveStream 4G LTE“ slapta medžioklės ir apsaugos kamera su tiesiogine transliacija! Dabar galite bet kada ir bet kur prisijungti prie kameros ir tiesiogiai stebėti, kas ten vyksta. Jei norite, galite įrašyti vaizdo įrašą su garsu nemokamos LinckEazi nuotolinio valdymo programos pagalba.

Uovision LiveStream palaiko nemokamą LinckEazi nuotolinio valdymo programinę įrangą, kurią galite nemokamai atsisiųsti iš Google Play arba Apple Store į savo mobilųjį telefoną (LinckEazi APP). Taip pat galite prisijungti prie „LinckEazi“ paslaugos naudodami savo kompiuterio naršyklę, naudodami savo ID. Naudodami „LinckEaz“ taip pat galite nuotoliniu būdu nemokamai valdyti kamerą!

LinckEazi yra tikras stebėjimo komandų centras, iš kurio valdote vieną ar daugiau Uovision medžioklės kamerų. Tuo pačiu galite matyti svarbiausią informaciją apie kameros būseną, pvz., akumuliatoriaus įkrovą, atminties kortelės būseną, atminties vietą ir kt.

Uovision LiveStream palaiko didelės spartos 4G LTE ryšį, kuris garantuoja aukštos kokybės didelės spartos vaizdo perdavimą iš paskirties vietos!

Slapta medžiotojų ir apsaugos kamera „Uovision LiveStream“ perduoda aukštos kokybės spalvotus vaizdus dienos metu, o naktiniai vaizdai gaunami juodai balti dėl nematomos infraraudonųjų spindulių blykstės. Kai nufotografuosite objektą, galėsite patogiai persijungti į tiesioginį režimą, kad pamatytumėte realia situaciją vietoje. „Quad HD 1440P Live“ režimu dienos metu galima filmuoti spalvotai ir naktį, apšviestą nespalvotai infraraudonųjų spindulių blykste.

STEBĖJIMAS 24/7 – TIESIOGIAI IR DTS

Uovision LiveStream 4G LTE“ kamera įsijungia automatiškai dėl šilumos judėjimo, kurį sukelia žmonės ar gyvūnai. Be PIR judesio jutiklio, jame yra DTS (dvigubos sekimo sistemos) detektorius, kuris sumažina poreikį daryti tuščias nuotraukas be judesio aptikimo. PIR terminis judesio detektorius aptinka spinduliuojantį objektą prieš kamerą maždaug iš 15 metrų atstumo. Įrenginį galima įrengti kaip slapta stebėjimo kamerą, kad apsaugotų neleistinus svečius dviem kojomis, pavyzdžiui, sodyboje, sklype, kotedže, statybvietėje, namuose ar biure.

ĮVAIRUS MAITINIMAS

Uovision LiveStream“ kameros vidiniame baterijų dėkle vienu metu telpa 12 AA šarminių baterijų. Galimas papildomas 18650 įkraunamų baterijų dėklas. Tai leidžia pasiekti ilgesnį veikimo laiką ir greitai pakeisti kameros maitinimo šaltinį, kai kamera veikia, jei turite du 18650 baterijų dėklus.

4G LTE kamera taip pat palaiko išorinius 12V maitinimo šaltinius, tokius kaip akumuliatorius arba kintamosios srovės adapteris. Jei naudojate išorinį akumuliatoriaus kabelį arba maitinimo šaltinį, priekinis Uovision kameros dangtelis atsidarys jums prieš tai neatjungus maitinimo laido nuo fotoaparato! Kai naudojate išorinį 12V maitinimo šaltinį, kamerą galite laikyti su savo vidine baterija. Taip pasieksite maksimalų veikimo laiką!

Iš kameros siunčiamų vaizdų taip pat galite greitai be jokio prašymo pamatyti akumuliatoriaus įkrovos būseną. Ši funkcija leidžia lengvai sekti, kada laikas pakeisti baterijas.

Specifikacijos: 

Kamera rodanti tiesiogine transliacija
GSM modulis: Yra (4G) 
Lęšis: 64 °
IR pašvietimas: Akiai nematomas
IR pašvietimo nuotolis: 20m. 
LCD ekranas: Yra
Valdymo klaviatūra: Kamera 
Atmintis (į komplektaciją neįeina): SD kortelė (2GB - 128GB)
Vaizdo sensorius: 5.0 CMOS
Vaizdo įrašų raiška: Quad HD 1440P
PIR jautrumas: PIR su 3 jautrumo lygiais: Aukštas / Normalus / Žemas 
PIR jautrumo nuotolis: 20m.
PIR matymo kampas: 64 °
Reakcijos laikas (Trigger time): 0.6 sekundės
Fotografavimų skaičius: 1 - 10 
Filmuojamo vaizdo trukmė: iki 3min.  
Atvaizdavimas nuotraukoje: On / Off serijinis kameros Nr., baterija, mėnulio fazės, temperatūra, data ir laikas
Laikmatis: On / Off 
Apsaugos slaptažodis: Yra
Intervalas: On / Off
Garso įrašymas: Yra
Vidinis maitinimas: 12 x AA tipo baterijos ir 18650 įkraunamos baterijos
Išorinis maitinimas: 12V 
Montavimas/Tvirtinimas: Diržas 
Atsparumas vandeniui: IP66 
Darbinė temperatūra / Laikymo temperatūra: -20C ~ +60C / -30C ~ +70C 
Drėgnumas: 5% - 90%
Sertifikatai: FCC & CE & RoHS

29 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: