Medžioklės/Žvalgymo kameros
Medžioklės kameros yra elektroninės priemonės, kurios naudojamos stebėti gyvūnų judėjimą, elgesį ir kitus veiksnius, kurie gali būti svarbūs medžiotojams, žvejams ar tiesiog gamtos stebėtojams. Šių prietaisų naudojimas yra taikomas ne tik medžioklės ir žvejybos srityje, bet ir moksliniams tyrimams, kad būtų galima stebėti gyvūnų elgesio pokyčius...
Medžioklės kameros yra elektroninės priemonės, kurios naudojamos stebėti gyvūnų judėjimą, elgesį ir kitus veiksnius, kurie gali būti svarbūs medžiotojams, žvejams ar tiesiog gamtos stebėtojams. Šių prietaisų naudojimas yra taikomas ne tik medžioklės ir žvejybos srityje, bet ir moksliniams tyrimams, kad būtų galima stebėti gyvūnų elgesio pokyčius ir jų gyvenimo būdą.

Medžioklės kameros

Medžioklės kameros yra pagamintos iš mažų kamerų, kurios yra sujungtos su judesio jutikliu, kad galėtų automatiškai užfiksuoti judesius. Kai jutiklis užfiksuoja judesį, kamera įsijungia ir pradeda filmuoti arba fotografuoti. Tai leidžia medžiotojams ir žvejams nustatyti, kokie gyvūnai gyvena tam tikrose vietose ir kaip jie elgiasi. Tai taip pat padeda numatyti, kada bus geriausias laikas medžioklei ar žvejybai. Medžioklės kameros taip pat naudojamos moksliniams tyrimams. Šios kameros leidžia stebėti gyvūnų elgesio pokyčius ir jų gyvenimo būdą. Ši informacija gali būti naudinga tyrėjams, norintiems suprasti gyvūnų migracijos, reprodukcijos ir kitų svarbių veiksnių procesus. Be to, šios kameros gali padėti apsaugoti gimtąsias rūšis, kad būtų galima stebėti jų populiacijos augimą ir veikti, jei tai reikalinga.

Medžioklės kameros paskirtis

Medžioklės ir žvalgymo kameros taip pat turi ir savo privalumų. Pavyzdžiui, jos gali būti naudojamos apsaugoti žemės ūkio ūkius nuo plėšrūnų, nes šios kameros gali nustatyti, kokie gyvūnai jų teritorijoje pasirodo. Taip pat jos gali padėti stebėti ir saugoti miškus, kai žmogus nesugeba būti nuolat prie jų. Tai ypač aktualu, kai yra padidėjusi miškų gaisrų rizika ir reikalinga stebėti teritorijas nuolat, kad būtų galima greitai imtis veiksmų, jei kyla pavojus. Tačiau medžioklės ir žvalgymo kamerų naudojimas taip pat kelia kai kuriuos etinius klausimus. Kritikai argumentuoja, kad šios kameros gali būti pažeidžiančios privatumą ir kad jų naudojimas gali trukdyti gyvūnų natūraliam elgesiui. Vis dėlto, medžioklės ir žvalgymo kameros gali būti vertingas įrankis medžiotojams, žvejams, mokslininkams ir kitiems, kurie nori stebėti laukinę gamtą. Jei jos yra naudojamos atsakingai ir etiškai, jos gali padėti apsaugoti gyvūnų populiacijas ir leisti žmonėms geriau suprasti savo aplinką. Vis dėlto, turėtų būti laikomasi tam tikrų taisyklių, kad būtų išvengta per didelio spaudimo ant laukinės gamtos ir užtikrinta, kad šios kameros būtų naudojamos pagal būtinus reikalavimus.

Mokslininkams

Medžioklės kameros taip pat gali būti naudingos moksliniams tyrimams. Mokslininkams, kurie tyrinėja laukinę gamtą ir jos gyvūnų populiacijas, šios kameros gali padėti surinkti informaciją apie gyvūnų elgesį, kelią ir gyvenamąją vietą. Tai gali padėti mokslininkams geriau suprasti, kaip laukinė gamta veikia ir kaip ją galima apsaugoti. Be to, medžioklės ir žvalgymo kameros gali būti naudingos ir turistams, kurie nori stebėti laukinę gamtą. Kameros gali būti sumontuotos parkuose, gamtos rezervatuose ir kitose vietose, kur žmonės gali pamatyti įvairius gyvūnus ir jų natūralią aplinką. Tai gali būti ypač vertinga tiems, kurie negali lengvai pasiekti šių vietų, tačiau nori pamatyti laukinę gamtą iš arti. Medžioklės ir žvalgymo kameros yra neatsiejama modernios technologijos dalis. Jų naudojimas turi privalumų ir trūkumų, tačiau galimybė stebėti laukinę gamtą ir jos gyvūnus gali būti vertinga visiems, kurie susidomėję ir atsakingai elgiasi su šiomis kameromis. Svarbu laikytis etikos ir laikytis rekomendacijų, kad būtų užtikrinta laukinės gamtos apsauga ir išsaugoti gamtinius ekosistemas ateityje. Galima teigti, kad medžioklės ir žvalgymo kameros yra vertingas įrankis gamtos stebėjimui, moksliniams tyrimams ir laukinės gamtos apsaugai. Tačiau, norint išvengti galimų etinių ir teisinių klausimų, naudojantis šiomis kameromis reikia laikytis tam tikrų reikalavimų ir taisyklių.
Plačiau

Medžioklės/Žvalgymo kameros Yra 50 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 1 - 12 iš 50 dalykų
 • 119,99 € Išparduota

  Medžiotojų kameros SiFar 2.6CM paskirtis - tiek gyvūnų stebėjimas miške, tiek materialinių vertybių apsauga. Kameros yra su MMS/SMTP funkcija (suveikus siunčia MMS paveiksliuką į mobilų telefoną arba SMS pranešimą apie suveikimą - arba tiesiog į elektroninį paštą su nuotrauka).

  119,99 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 89,99 € Išparduota

  Suntek HC-300M Tai žvėrių stebėjimo kamera. Puikus sprendimas medžioklei! Sujudėjus Jūsų stebimai aplinkai galite gauti pranešimus MMS/El. paštu. Ši kamera turi lengvą meniu, kuris greitai pajunks jūsų kamerą darbui. Vartotojas gali keisti parametrus pagal konkrečius poreikius. Paslėpta kamera sugeba reaguoti į judesius užfiksuotus judesio sensoriaus,...

  89,99 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 79,99 € Išparduota

  Medžiokline žvėrių stebėjimo vaizdo kamera BE MMS ir SMTP, veikianti tiek dieną, tiek naktį. Kamera skirta žvėrių stebėjimui, angarų, sodo, turto apsaugai ir t.t. Kamera turi daugybę funkcijų, kurių reikia kontroliuoti stebimą teritoriją. Jos pagalba galima stebėti laukinę gamtą, medžioklės plotus, sodybas, namus, teritoriją kurią norima apsaugoti ar...

  79,99 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 229,99 € 259,99 € Išparduota

  LTL Acorn 5310WMG  Daugiafunkcinė aukštos kokybės medžioklės, žvalgymo ir sekimo HD (didelės raiškos) kamerą su MMS/SMTP funkcija . Įspūdingai greita suveikimo reakcija (0.6 sekundės). Kamera, turintį plataus kampo objektyvą su f / 2,8 diafragma ir žiūrėjimo kampo 100 laipsnių! Labai ilgas veikimo laikas budėjimo režime iki 6 mėnesių.

  229,99 € 259,99 €
  Į krepšelį Plačiau
  Sumažinta kaina!
  Išparduota
 • 109,99 € 129,99 € Išparduota

  HC-550M - Žvėrių stebėjimo kamera HC-550M turi daugybę funkcijų, kurių reikia kontroliuoti stebimą teritoriją. Jos pagalba galima stebėti laukinę gamtą, medžioklės plotus ar svarbius objektus.

  109,99 € 129,99 €
  Į krepšelį Plačiau
  Sumažinta kaina!
  Išparduota
 • 359,99 € Išparduota

  "BolyGuard MG983G-36M" yra viena geriausių medžioklės ir apsaugos kamerų Lietuvos rinkoje, kuri pakeitė "BolyGuard MG982K-12M" pavyzdinį modelį, kurį "Bolymedia" gamino nuo 2015 m. MG983G-36M judesio detekcijos funkciją net 30 metrų!

  359,99 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 209,99 € 249,99 € Išparduota

  ScoutGuard MG883G-14MHD yra patobulinta laiko patikrintų kamerų BolyGuard MG882K-12M ir ScoutGuard SG880MK-8M versija. MG883G-14MHD yra 3G belaidė medžioklės ir apsaugos kamera, kuri gali filmuoti 14MP ir 720p vaizdo įrašus. Atsisiųsdami "BGTools" programą į savo mobilųjį telefoną, galite valdyti medžioklės kamerą per savo mobilųjį telefoną, siųsti...

  209,99 € 249,99 €
  Į krepšelį Plačiau
  Sumažinta kaina!
  Išparduota
 • 229,99 € 249,99 € Yra sandėlyje

  Žvėrių kamera 3.5CG turi net 58 vnt. 940NM IR LED šviesos diodų. Ilgaamžiškumą užtikrina 12 AA baterijų palaikymas. Tai kamerą su įspūdingai greita suveikimo reakcija tik 0.4 sekundės! Kameros valdymas mobiliu irenginiu per APPS-ą. (Android arba Iphone) - galima atsisiųsti nuotrauka, nustatyti taimerį, keisti intervalą ir t.t. Nuotraukų siuntimas 3G GSM...

  229,99 € 249,99 €
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 259,99 € 279,99 € Išparduota

  Sifar 4.0CG - Tai medžioklės kamerą su įspūdingai greita suveikimo reakcija tik 0.3 sekundės! Nuotraukų ir video siuntimas 4G GSM ryšiu į el-paštą kai aptinkamas judėjimas. Tai puikus sprendimas medžioklei ar namų, automobilio apsaugai!

  259,99 € 279,99 €
  Į krepšelį Plačiau
  Sumažinta kaina!
  Išparduota
 • 344,99 € 369,99 € Yra sandėlyje

  "BolyGuard MG984G-36M" yra viena geriausių medžioklės ir apsaugos kamerų Lietuvos rinkoje, tai patobulintas "BolyGuard MG983G-30M" modelis, kuris aptikus judėsi gali Jums atsiųsti ne tik nuotrauka bet jau ir vaizdo įrašą iki 10 sekundžių . MG984G-36M judesio detekcijos funkciją net 30 metrų!

  344,99 € 369,99 €
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 199,99 € Išparduota

  "KeepGuard KG860" yra mobili medžiokles stebėjimo kamera, kuri gali siųsti nuotraukas per mobilųjį signalą į telefoną arba el. Paštą. Nematoma infraraudonųjų spindulių blykstė - puikiai tinka bet kokiam apsaugos scenarijui.

  199,99 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 279,99 € Išparduota

  Slapta medžioklės kamera "KeepGuard KG870" turi modernizuotą, nematomą, infraraudonąju spinduliu apšvietimą su reguliuojama galia, kuri pagerina naktine filmavimo kokybę.Kamera leidžia jums rankiniu būdu įvesti GPS koordinates, taip pat juos gauti iš artimiausios rysiu operatorių bokštu, kurie bus rodomi ant kiekvienos nuotraukos - kurie padės rasti...

  279,99 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
Rodoma 1 - 12 iš 50 dalykų