L-Shine LS-650 naktinio matymo prietaisas

Nauja prekė

Lengvas, su kompozitiniu korpusu (minkšta danga) ir aukštos kokybės optiniu stiklu. Dienos šviesoje jis veikia kaip 6 kartų skaitmeninis monokuliaras su spalvotu vaizdu. Jei nėra apšvietimo, stebėjimas atliekamas su įjungtu IR apšvietimu,  vaizdas yra juodai ir baltas, su geru kontrastu ir smulkmenomis.

Smulkiau

219,99 €

Preliminari mėnesinė įmoka nuo 11.8€

-70,00 €

289,99 €

Apie prekę

Skaitmeninis naktinio matymo įrenginys L-SHINE LS-650 6x50

Prietaisas yra monokuliarinis, turintis labai jautrią spalvų CCD kamerą stebėjimui, vaizdo įrašams ir fotografavimui. Optinis priartinimas yra iki šešių kartų. Taip pat skaitmeninis nuo 1 iki 5 kartų. Naktinio matymo įrenginiuose galima keisti apšvietimo galingumą, taip taupant akumuliatorių ir apšviečiant vaizdą tokiu IR srautu, kuris suteiks geriausią ryškumą. Dienos šviesoje jis veikia kaip 6 kartų skaitmeninis monokuliaras su spalvotu vaizdu. Sumažėjus apšvietimui, vaizdas tampa kontrastingas juodos ir baltos spalvos su gera raiška. Jei nėra apšvietimo, stebėjimas atliekamas su įjungtu IR apšvietimu. Norint pasiekti geriausių rezultatų, objektyvo priekyje yra fokusavimo ratukas. Efektyvus žiūrėjimo diapazonas visiškoje tamsoje yra 350 m

Korpusas pagamintas iš aliuminio kompozicijos su minkštu plastiku (minkšta danga). Didelės diafragmos objektyvas, kurio skersmuo 50 mm, turi plastikinį dangtelį. Ergonomiška NVD korpuso forma patogiai padedama rankose su valdymo mygtukais po pirštais. Korpusas turi riešo audinio kilpą, leidžianti patogiai laikyti prietaisą rankoje ir neleidžiant jam netyčia nukristi. Minkštas okuliaras turi dioptrijų reguliavimo žiedą. Dugno apačioje yra standartinis stovas, skirtas stovui 1⁄4. Okuliaro vaizdas yra aprūpintas kryželiu, o nuotraukų ir vaizdo medžiagose galima uždėti laiko spaudą.

Specifikacijos: 
Tipas: Skaitmeninis
Efektyvus stebėjimo atstumas: 350 m (visiškoje tamsoje)
Ekrano raiška:
 640х480
Nuotraukų / vaizdo įrašų įrašymas: Yra
Nuotraukų raiška: 2592x1944
Vaizdo įrašų raiška: 1280x720
IR pašvietimas: 850 nm
Atmintis: Palaiko iki 32GB MicroSD kortelė
Optinis priartinimas: Iki 6 kartų
Skaitmeninis priartinimas: iki 5 kartų
Objektyvo skersmuo: 50 mm
Artimiausias fokusavimo atstumas: 2,2 m
Vidinis maitinimas: 4 x AA tipo baterijos
Atsparumas vandeniui: IPX4 
Matmenys: 62x105x208 mm
Darbinė temperatūra: -30C ~ +55C 
Svoris: 765g
Sertifikatai: FCC & CE & RoHS