Medžioklės/Žvalgymo kameros
Medžioklės kameros yra elektroninės priemonės, kurios naudojamos stebėti gyvūnų judėjimą, elgesį ir kitus veiksnius, kurie gali būti svarbūs medžiotojams, žvejams ar tiesiog gamtos stebėtojams. Šių prietaisų naudojimas yra taikomas ne tik medžioklės ir žvejybos srityje, bet ir moksliniams tyrimams, kad būtų galima stebėti gyvūnų elgesio pokyčius...
Medžioklės kameros yra elektroninės priemonės, kurios naudojamos stebėti gyvūnų judėjimą, elgesį ir kitus veiksnius, kurie gali būti svarbūs medžiotojams, žvejams ar tiesiog gamtos stebėtojams. Šių prietaisų naudojimas yra taikomas ne tik medžioklės ir žvejybos srityje, bet ir moksliniams tyrimams, kad būtų galima stebėti gyvūnų elgesio pokyčius ir jų gyvenimo būdą.

Medžioklės kameros

Medžioklės kameros yra pagamintos iš mažų kamerų, kurios yra sujungtos su judesio jutikliu, kad galėtų automatiškai užfiksuoti judesius. Kai jutiklis užfiksuoja judesį, kamera įsijungia ir pradeda filmuoti arba fotografuoti. Tai leidžia medžiotojams ir žvejams nustatyti, kokie gyvūnai gyvena tam tikrose vietose ir kaip jie elgiasi. Tai taip pat padeda numatyti, kada bus geriausias laikas medžioklei ar žvejybai. Medžioklės kameros taip pat naudojamos moksliniams tyrimams. Šios kameros leidžia stebėti gyvūnų elgesio pokyčius ir jų gyvenimo būdą. Ši informacija gali būti naudinga tyrėjams, norintiems suprasti gyvūnų migracijos, reprodukcijos ir kitų svarbių veiksnių procesus. Be to, šios kameros gali padėti apsaugoti gimtąsias rūšis, kad būtų galima stebėti jų populiacijos augimą ir veikti, jei tai reikalinga.

Medžioklės kameros paskirtis

Medžioklės ir žvalgymo kameros taip pat turi ir savo privalumų. Pavyzdžiui, jos gali būti naudojamos apsaugoti žemės ūkio ūkius nuo plėšrūnų, nes šios kameros gali nustatyti, kokie gyvūnai jų teritorijoje pasirodo. Taip pat jos gali padėti stebėti ir saugoti miškus, kai žmogus nesugeba būti nuolat prie jų. Tai ypač aktualu, kai yra padidėjusi miškų gaisrų rizika ir reikalinga stebėti teritorijas nuolat, kad būtų galima greitai imtis veiksmų, jei kyla pavojus. Tačiau medžioklės ir žvalgymo kamerų naudojimas taip pat kelia kai kuriuos etinius klausimus. Kritikai argumentuoja, kad šios kameros gali būti pažeidžiančios privatumą ir kad jų naudojimas gali trukdyti gyvūnų natūraliam elgesiui. Vis dėlto, medžioklės ir žvalgymo kameros gali būti vertingas įrankis medžiotojams, žvejams, mokslininkams ir kitiems, kurie nori stebėti laukinę gamtą. Jei jos yra naudojamos atsakingai ir etiškai, jos gali padėti apsaugoti gyvūnų populiacijas ir leisti žmonėms geriau suprasti savo aplinką. Vis dėlto, turėtų būti laikomasi tam tikrų taisyklių, kad būtų išvengta per didelio spaudimo ant laukinės gamtos ir užtikrinta, kad šios kameros būtų naudojamos pagal būtinus reikalavimus.

Mokslininkams

Medžioklės kameros taip pat gali būti naudingos moksliniams tyrimams. Mokslininkams, kurie tyrinėja laukinę gamtą ir jos gyvūnų populiacijas, šios kameros gali padėti surinkti informaciją apie gyvūnų elgesį, kelią ir gyvenamąją vietą. Tai gali padėti mokslininkams geriau suprasti, kaip laukinė gamta veikia ir kaip ją galima apsaugoti. Be to, medžioklės ir žvalgymo kameros gali būti naudingos ir turistams, kurie nori stebėti laukinę gamtą. Kameros gali būti sumontuotos parkuose, gamtos rezervatuose ir kitose vietose, kur žmonės gali pamatyti įvairius gyvūnus ir jų natūralią aplinką. Tai gali būti ypač vertinga tiems, kurie negali lengvai pasiekti šių vietų, tačiau nori pamatyti laukinę gamtą iš arti. Medžioklės ir žvalgymo kameros yra neatsiejama modernios technologijos dalis. Jų naudojimas turi privalumų ir trūkumų, tačiau galimybė stebėti laukinę gamtą ir jos gyvūnus gali būti vertinga visiems, kurie susidomėję ir atsakingai elgiasi su šiomis kameromis. Svarbu laikytis etikos ir laikytis rekomendacijų, kad būtų užtikrinta laukinės gamtos apsauga ir išsaugoti gamtinius ekosistemas ateityje. Galima teigti, kad medžioklės ir žvalgymo kameros yra vertingas įrankis gamtos stebėjimui, moksliniams tyrimams ir laukinės gamtos apsaugai. Tačiau, norint išvengti galimų etinių ir teisinių klausimų, naudojantis šiomis kameromis reikia laikytis tam tikrų reikalavimų ir taisyklių.
Plačiau

Medžioklės/Žvalgymo kameros Yra 31 prekės(-ių).

puslapyje
Rodoma 13 - 24 iš 31 dalykų
 • 245,99 € Yra sandėlyje

  Patikima skaitmeninio nuskaitymo ir infraraudonųjų spindulių stebėjimo kamera su SMS valdymo funkcija. Automatiškai fotografuoja (16MP) arba įrašo vaizdo įrašus (1080 P HD) ir iškart siunčia vaizdus į jūsų mobilųjį įrenginį ar el. Laišką per GSM 4G / 3G tinklą pagal numatytuosius nustatymus arba nustatytus naudotojo nustatymus.

  245,99 €
  Yra sandėlyje
 • 209,99 € Yra sandėlyje

  Patikima skaitmeninio nuskaitymo ir infraraudonųjų spindulių stebėjimo kamera su SMS valdymo funkcija. Automatiškai fotografuoja (16MP) arba įrašo vaizdo įrašus (1080 P HD) ir iškart siunčia vaizdus į jūsų mobilųjį įrenginį ar el. Laišką per 3G tinklą pagal numatytuosius nustatymus arba nustatytus naudotojo nustatymus.

  209,99 €
  Yra sandėlyje
 • 149,99 € Yra sandėlyje

  Nauja moderni „FORESTCAM“ kamera nustebins savo išvaizda, kompaktiškumu, funkcionalumu ir išskirtiniu dizainu. IP65 apsauga leidžia šia kamera naudoti net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. 12Mpx nuotraukų raiška ir 1080p vaizdo skiriamoji geba su garso įrašais. Nepastebimas 940 nm IR diodų naktinio apšvietimo diapazonas yra 20 metrų.

  149,99 €
  Yra sandėlyje
 • 189,99 € Yra sandėlyje

  LS-187PRO medžioklės kamera leidžia įrašyti didelės raiškos vaizdo įrašą, kurio skiriamoji geba yra 4K, ir peržiūrėti jį be kokybės praradimo. Užtikrinama dominuojanti padėtis rinkoje - nė vienas iš vidutinės kainos kategorijų konkurentų net neatitinka ForestCam LS-187PRO 4K specifikacijų.

  189,99 €
  Yra sandėlyje
 • 269,99 € Yra sandėlyje

  WildGuarder Watcher1 4G - tai patikima skaitmeninio nuskaitymo ir infraraudonųjų spindulių stebėjimo kamera su SMS valdymo funkcija. Palaiko 4G LTE tinklus, kurie gali teikti pilnos raiškos nuotraukas ir vaizdo įrašus. Tai puikus sprendimas medžioklei ar namų, automobilio apsaugai! Universali kamera sukurta naudoti apsaugos tikslams bei medžioklėje.

  269,99 €
  Yra sandėlyje
 • 249,99 € 319,99 € Yra sandėlyje

  Lauko sąlygoms atspari 4G belaidė kamera su SIM kortelės jungtimi - kamerą galima naudoti kur nėra maršrutizatoriaus ir Wi-Fi ryšio. Bevielė kamera palaiko 4G LTE standartus, todėl įdėjus SIM kortelę kamera pradeda darbą. 4G belaidė kamera naudoja akumuliatorių, todėl nereikia jokių papildomų laidų ar keblaus montavimo. Budėjimo režimas net iki 90 dienų.

  249,99 € 319,99 €
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 149,99 € Yra sandėlyje

  „UOVision Yager S1“ yra kompaktiška autonominė arba kitaip vadinama medžioklės kamera (120 x 95 x 65 mm), kurios suveikimo greitis yra 0,3 sekundės. Taigi, ši kamera puikiai tinka tose vietose, kur objektas juda itin greitai, pavyzdžiui, laukiniai gyvūnai, prabėgantis žmonės, pravažiuojantys automobiliai ir panašiai. 12 MP nuotraukos ir 720 HD vaizdo...

  149,99 €
  Yra sandėlyje
 • 184,99 € Yra sandėlyje

  2019 metų naujiena! Pristatome itin mažų matmenų miško kamerą „Forestcam LS-987PRO“ 4K vaizdo skiriamoji geba ir net 32MP, galite stebėti iki 25 metrų atstumu nuo įrenginio dieną ir naktį. Įmontuotas PIR judesio jutiklis (pasyvus infraraudonųjų spindulių ryšys) ir IR 940NM IR šviesos diodai, nematomi žmogaus akims.

  184,99 €
  Yra sandėlyje
 • 249,99 € 319,99 € Yra sandėlyje

  Lauko sąlygoms atspari Reolink GO 4G belaidė kamera su SIM kortelės jungtimi - kamerą galima naudoti kur nėra maršrutizatoriaus ir Wi-Fi ryšio. Bevielė kamera palaiko 4G LTE standartus, todėl įdėjus SIM kortelę kamera pradeda darbą. Reolink GO 4G belaidė kamera naudoja akumuliatorių, todėl nereikia jokių papildomų laidų ar keblaus montavimo. Budėjimo...

  249,99 € 319,99 €
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
 • 279,99 € Yra sandėlyje

  „UOVision“ „Cloud“ ir „App“ pagrindu sukurtas kameras galima lengvai valdyti per nemokamą programą ir (arba) interneto portalą.Tai reiškia, kad jūs visiškai valdote savo kamera ir nuotraukas, ​​kad ir kur būtumėte.

  279,99 €
  Yra sandėlyje
 • 369,99 € Yra sandėlyje

  „Uovision UM785-4G LTE“ belaidė miško kamera palaiko nemokamą „LinckEazi Cloud“ platformą! Naudodami „LinckEazi Cloud“ platformą galite lengvai peržiūrėti turima vaizdo medžiaga, valdyti arba nuotoliniu būdu pakeisti kameros nustatymus. Daugiau jokių SMS komandų - viska galėsite atlikti nemokamos LinckEazi nuotolinio valdymo programos pagalba!

  369,99 €
  Yra sandėlyje
 • 109,99 € Yra sandėlyje

  Medžiokline žvėrių stebėjimo vaizdo kamera BE MMS ir SMTP, veikianti tiek dieną, tiek naktį. Kamera skirta žvėrių stebėjimui bei turto apsaugai.

  109,99 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 13 - 24 iš 31 dalykų